خانه / درباره مــا / تــماس با ما
لوگو پروین

این مجموعه با هدف ایجاد تحول در صنعت تبلیغات، چاپ و طراحی در ایران تشکیل شده است و می کوشد با بهره گیری از دانش روز دنیا و تلاش وافر به پيشرفت هنر طراحی-گرافیک و صنعت چاپ در ایران کمک کند. با مطالعه صنعت تبلیغ در ایران و مقایسه آن با کشورهای پیشرفته می توان به عمق فاصله پی برد و نمونه بارز آن عدم کیفت و ذوق و دقت در صنعت بسته بندی محصولات صادارتی اشاره کرد که همه می دانند چه بر سر صادرات محصولاتی چون پسته، انواع میوه ها و زعفران و ... آمد.

خواننده گرامی :

طراحی فقط یک حرفه نیست یک هنر است که خداوند به عده ای خاص اعطاء کرده است. طراحی فقط دانستن یک یا چند نرم افزار نیست، طراحی مراحل مختلفی را شامل می شود که چند مرحله از آن ذکر می شود:
1. رنگ شناسی: پراهمیت ترین قسمت طراحی است که می تواند بیننده را جذب کند، در اصول طراحی هر فعالیت و شغلی رنگ مختص به خود را دارد.
2. داشتن قوه آفرینش قوی: مهمترین قسمت طراحی است که می تواند اوج کار یک طراح باشد. در طراحی حرفه ای رقابت بر سر بهترین ایده و طرح است.
3. تجربه مفيد
4. نوآوری در هر طراحی: باید هر طرح ایده و آفرینش جدیدی را به بیننده عرضه کند.
5. نرم افزارهای طراحی: طراح باید تشخیص بدهد برای هر کار از کدام نرم افزار استفاده کند. و حال ما آمده ایم با طرح های نو و ایده های جدید. بهترین مزد ما لبخند رضایتی است که بر لبان مشتری نقش می بندد. ما اعتقاد داریم هر کار ما که قبول عام واقع شود، یک پله به بالاتر رفته ایم. ما می خواهیم با ارائه ایده و طرح های جدید در کار خود، بهترین نوع تبلیغ را برای خود و برای مشتری ارائه دهیم.بهترین تبلیغ برای ما یک جمله است، وقتی که مشتری می گوید:چه طرح نو و زیبایی
ما به کار خود اعتقاد داریم و معتقدیم این زمان است که نشان خواهد داد ما چقدر به حرفها و کار خود ایمان داریم.

 

Home | About Us | Contact Us | © 2007 Parvin Rayaneh Gostar ®

 

 

خـــــانـــه